Ośrodek kolonijny w Poroninie

Ośrodek położony jest w Poroninie, 4km od Zakopanego, blisko "zakopianki", nad potokiem Zakopianka. Stylowy, góralki wystrój i dobre położenie, miła i ciepła atmosfera, zapewniają dobry wypoczynek i niezapomniane wrażenia spod Tatr.


Ośrodek kolonijny "Dar-Bull"

Zapraszamy Ośrodka Kolonijnego "Dar-Bull" w Sarbinowie. Ośrodek dysponuje 350 miejscami w 130 pokojach, kuchnią, stołówką, świetlicą, salą telewizyjną, gabinetem lekarskim, boiskami do gier małych, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, placem zabaw dla dzieci i mini-golfem.


Ośrodek kolonijny "Skalny Brzeg"

Mamy do Waszej dyspozycji 33 wygodne  dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe pokoje. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę,  jak również balkon z widokiem na Tatry, wyciąg narciarski i rzekę Białkę. 


Ośrodek Kolonijny "Róża Wiatrów"

Jarosławiec to malownicza miejscowość kuszącą niezapomnianymi zachodami słońca, bogactwem lasów oraz specyficznym klimatem. Wszystko to razem sprawia, że każdy tutaj chętnie wraca. Już od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość na środkowym wybrzeżu.


Ośrodek kolonijny "Leśny"

Dom Wczasowy "LEŚNY" jest zlokalizowany w lesie nad brzegiem malowniczego i super czystego Jeziora Ostrowskiego (własna plaża) w otoczniu kompleksu lasów miradzkich na Szlaku Piastowskim i w pobliżu Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia.